Slide background

Halka Hizmet, Hakka Hizmettir.

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Tarihte Bugün

Yerelnet te Yazıhüyük

Kimler Çevrimiçi

154 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

   Görüntünün olası içeriği: araba ve açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, açık hava

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Değerli halkımızın Acı ve Kederli günlerinde 20 yıldır olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmak istiyoruz.Cenaze Nakil İşlemlerimiz bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Değerli Halkımıza ÜCRETSİZDİR...Söz verdik, Aldık.KASABAMIZA HAYIRLI OLSUN.

TARIM BAKANIMIZ DERİNKUYU İLÇEMİZDE...

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 6 kişiGörüntünün olası içeriği: 5 kişiGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, takım elbise ve düğünGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar

YİNE SİYASİ TECRÜBEMİZİ KONUŞTURDUK...
Derinkuyu ilçemizde Tarım Bakanımız Sn. Dr. Bekir PAKDEMİRLİ'ye YENİ PROJEMİZİ Dosya halinde Sunduk.YENİ Projemiz Neydi:Kasabamızda Kıraç Arazilerimizde ve patates ekimine yasak bölgelerde Kenevir ekimi ve Kapalı Su sistemi Projemiz var.Topraklarımızın çok verimliliğini ve Kenevir için çok uygun olduğunu Proje halinde Sayın Bakanımıza Sunduk. Çifcilerimizin en büyük bizden isteği ve En büyük hayali dedik.Hükümetimizin ve Devletimizin desteğiyle olması gerektiğini ısrarla söyledik.Yeni Projemize Sayın Bakanımızdan SÖZ aldık.ALLAH nasip etmeyeceği şeyi hayal ettirmezmiş.Ya Nasip dedik Niyet hayr, akıbet hayr dedik.Olacak İnşallah...Ben oldu sayıyorum.Ne dediysek hep oldu. Bu da olacak.Sayın Bakanımız Ayağımıza kadar geldi Kendilerine, AK PARTİ Hükümet yetkililerimize ve NEVŞEHİR Milletvekillerimize   TEŞEKKÜR ediyorum.Nasip oldumu böyle olurmuş.

 BELEDİYE BAŞKANIMIZ 31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİNE HAZIR...

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlıYazıhüyük beldesinde 4 dönemdir yürüttüğü Başarılı Belediye Başkanlığı görevi süresince gerçekleştirdiği hizmetlerle beldesini bambaşka bir kimliğe büründüren Cengiz Çavdar, “Kasabamızda bütün projelerimiz bir bir gerçek oldu. Yapmış olduğumuz proje ve hizmetlerle büyük bir değişim ve gelişim gösteren Yazıhüyük beldemiz, artık ilçelerle yarışabilecek bir konuma ve seviyeye gelmiştir. Belki kasabamızı ilçe yapamadık ama İlçe gibi yaptık" dedi.

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz ÇAVDAR, ilk kez 1999 yılında yapılan yerel seçimlerde Yazıhüyük Belediye Başkanlığı’na seçilmişti. Gerçekleştirdiği başarılı hizmet ve çalışmalarla Yazıhüyük halkının büyük teveccüh ve takdirini kazanarak 2004, 2009 ve 2014 yıllarında yapılan yerel seçimlerini de üst üste kazanarak görevine devam eden Cengiz Çavdar, 4 dönemde de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın dediği gibi Gönül Belediyeciliği yaparak halkımızın gönlünü almasını ve gönüllere girmesini bildik. Düğün ve Cenazelerimizde hep vatandaşımızın yanında olduk. Sadece seçimlerde Gönüllü olmadık. Her zaman vatandaşımızın yanında olduk. Yazıhüyük’e sayısız hizmet ve eser kazandırdık dedi.

Ortaya koyduğu başarılı projelerle Yazıhüyük’ün yaşadığı büyük değişim ve gelişimin en büyük mimarı olan Başkan Cengiz Çavdar, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde de AK Parti’den 5.kez tekrar aday olarak gösterildi.

Gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımlarla Yazıhüyük’ü belde kimliğinden sıyırıp ilçelerle yarışan modern bir şehir kimliğine kavuşturan Çavdar, yaptığı açıklamanın devamında “Biz kasabamızı seviyoruz. İnsanlarımızı seviyoruz. Değerli insanlarımızın da bizleri sevdiğini biliyorum.. Sadece görevimizi Allah için severek yapıyoruz. İşte geldik işte gidiyoruz. Önemli olan gönüllerde hoş bir seda bırakmak. Bunun gayretiyle kasabamıza ve kasaba halkımıza yakışır kalıcı eserler kazandırmaya devam edeceğiz.”

Bu vesileyle Hizmetlerimizde Büyük katkısı olan AK Parti Hükümetimize, Nevşehir Milletvekillerimize, Valimize, Kaymakamımıza, Özel İdare yetkililerine, DSİ Yetkililerine, Tedaş ve Medaş Yetkililerine Belediye Meclis Üyesi ekip arkadaşlarıma, belediye personellerime, emeği, katkısı ve alın teri olan herekese TEŞEKKÜR ederim açıklamasında bulundu.

HALI SAHAMIZ HİZMETİNİZDE

 İRTİBAT TEL:0 384 393 61 33

Görüntünün olası içeriği: ağaç, gökyüzü, araba ve açık hava

 Görüntünün olası içeriği: çim, bitki ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: stadyum ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bitki, çiçek, ağaç, gökyüzü, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: iç mekan

Görüntünün olası içeriği: Oğuzhan Gündüz ve Serdar Tosun, oturan insanlar, masa ve iç mekan

YAZIHÜYÜK BELEDİYESİ HALI SAHASI HİZMETİNİZDE...

Kaferterya Binamızda Çay ve Kahve Serviside yapılmaktadır.İRTİBAT TEL : 0 384 393 61 33 - 0 536 616 30 33 Daha Önceden Oyun Saatinizi REZERVASYON Yaptırmanızı rica ederiz....

KASABA HALKIMIZA VE BÖLGEMİZE HAYIRLI OLSUN...

 

NEVŞEHİR'DE AK PARTİ İL,İLÇE VE BELDE BELEDİYE BAŞKANI ADAY TANITIMI

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Bayram Yılmaz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 14 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 23 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, kalabalık

Görüntünün olası içeriği: 56 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 25 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve kalabalık

Görüntünün olası içeriği: 18 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 35 kişi, gülümseyen insanlar, kalabalık

Görüntünün olası içeriği: 33 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar ve kalabalık

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve kalabalık

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayakta

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıya,AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, AK Parti İl Başkan Mustafa Rauf Yanar, il, ilçe ve belde teşkilatları ile partililer katıldı.

Toplantıda partinin Nevşehir İl Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Acıgöl Belediye Başkan adayı Ercan Ertaş, Avanos Belediye Başkan Adayı Şaban Topuz Derinkuyu Belediye Başkan Adayı Bülent Aksoy Gülşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftçi Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı Şenay Gök Kozaklı Belediye Başkan Adayı Akif Kabukçuoğlu Ürgüp Belediye Başkan Adayı Mehmet Aktürk Çat Belediye Başkan Adayı İbrahim Ertürk Göre Belediye Başkan Adayı Mustafa Topçu Göreme Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Çakmak Kavak Belediye Başkan Adayı Dursun Ne İş Kaymaklı Belediye Başkan Adayı Ali Altuğ Nar Belediye Başkan Adayı Süleyman Özçelik Sulusaray Belediye Başkan Adayı Bayram Yılmaz Uçhisar Belediye Başkan Adayı Osman Süslü Karapınar Belediye Başkan Adayı Yasin Güneş Tatlarin Belediye Başkan Adayı Olcay Günbey Özkonak Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Macit Çalış Belediye Başkan Adayı Kazım Yılmaz Kalaba Belediye Başkan Adayı Erdal Yorgancı Yazıhüyük Belediye Başkanı Adayı Cengiz Çavdar Ürgüp Ortahisar Belediye Başkan Adayı Mustafa Ateş kamuoyuna tanıtıldı.

 

KINALI KUZULARIMIZI  DUALARLA UĞURLADIK...

Görüntünün olası içeriği: 25 kişi, Cankurt Karabey, Abdulrahim Bilgin, Numan Bilgin, B'urak Ş'ahin, Zeki Yavuz, Samet Şahin, Berke Tunca, Zekeriya Gültaş, Y'asin A'tıcı ve Mehmet Coruk dahil, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Deniz Karatas ve Y'asin A'tıcı dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, iç mekanGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: Mustafa Gündüz, ayakta ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, Samet Şahin, İhsan Çavdar, Cankurt Karabey ve Y'asin A'tıcı dahil, ayakta duran insanlar ve açık hava

 Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık hava

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük kasabasından askere gidecek olan 1998/4 tertip adaylar için Yazıhüyük Merkez Camii'nde dua merasimi düzenlendi. 

Merasime,Asker adayı gençler, yakınları, Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Derinkuyu İlçe Müftüsü Selami KURT,Cami İmam-Hatipleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Dua merasiminden sonra kasaba halkı asker adayı gençlerle vedalaşarak 'hayırlı teskereler' diledi. Dua merasiminden sonra Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar tarafından 20.si düzenlenen ve gelenek haline gelen Askerlere özel IHLARA gezisi düzenlendi. Sonrasında AksarayHelvadere Balıklıgöl  tesislerinde yemek daveti verildi. 

Başkan Çavdar dua sonrası yaptığı konuşmada: Gençlerin kutsal olan görevlerini başarıyla tamamlayarak tekrar ailelerinin yanına dönmelerini dileyerek, "Hepsi bizim evladımızdır. Yaptığımız gezi boyunca kendileri ile sohbet etme imkanı buldum. İstisnasız hepsinin asker ocağının kutsallığının bilincinde olduğunu görmenin mutluluğunu yaşadım. Bütün asker adaylarına hayırlı görevler ve tezkereler diliyorum."Onları en güzel şekilde yetiştiren değerli anne ve babalarını tebrik ediyorum" dedi.

 

Başkan

Cengiz ÇAVDAR
Belediye Başkanı

BAŞKAN MAKAM  0384 393 63 53
BAŞKAN CEP       0532 493 88 14

Duyurular

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 58 Sayıl…

02-07-2020 Hits:5 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/ Cami ve Mescit gibi ibadethanelerdeki abdesthane, şadırvan ve tuvaletlerin kullanıma açılması Hakkında 2020/58 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul...

Devamını Oku

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 57 Sayıl…

02-07-2020 Hits:1 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/ Tiyatro, Sinema, Konser Salonu ve Gösteri Merkezlerinin Faaliyete Başlaması Hakkında 2020/57 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı’nı görmek için...

Devamını Oku

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 56 Sayıl…

02-07-2020 Hits:5 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/ Muhtar/Halk Toplantılarında Alınacak Tedbirleri Hakkında 2020/56 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı’nı görmek için lütfen tıklayınız.

Devamını Oku

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 55 Sayıl…

02-07-2020 Hits:4 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/ İnternet Kafeleri, Salonları ve Elektronik Oyun Yerleri Hakkında 2020/55 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı’nı görmek için lütfen tıklayınız.

Devamını Oku

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 54 Sayıl…

25-06-2020 Hits:25 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlarımızın Seyahat İzni Hakkında 2020/54 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı’nı görmek için lütfen tıklayınız.  

Devamını Oku

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 53 Sayıl…

25-06-2020 Hits:26 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/ Ek karar  (2020/49 Nolu karara) YKS Tedbirleri İstisnası Hakkında 2020/53 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı’nı görmek için lütfen...

Devamını Oku

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 52 Sayıl…

25-06-2020 Hits:25 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/ Düğün Törenlerinde Uygulanacak Tedbirler Hakkında 2020/52 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı’nı görmek için lütfen tıklayınız.

Devamını Oku

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 51 Sayıl…

25-06-2020 Hits:17 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/Ek karar  (2020/49 Nolu karara) YKS Tedbirleri İstisnası  Hakkında 2020/51 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı’nı görmek için lütfen tıklayınız.

Devamını Oku

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 50 Sayıl…

25-06-2020 Hits:24 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/ Cami ve Mescitlerde Cemaatle İbadet Edilmesi Hakkında 2020/50 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı’nı görmek için lütfen tıklayınız.

Devamını Oku

Kovıd-19'la Mücadele Kapsamında 49 Sayıl…

25-06-2020 Hits:24 Duyurular

Koronavirüsle mücadele kapsamında (Kovıd-19) yaşanan salgının biran önce engellenmesi için, Koronavirüs Tedbirleri/ LGS ve YKS Tedbirleri Hakkında 2020/49 Sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı’nı görmek için lütfen tıklayınız.

Devamını Oku
kadikoy escort bayan kadikoy escort atasehir escort maltepe escort kartal escort kurtkoy escort pendik escort izmit escort kiralik vidanjor